Panele LVT Super Rigid Click

Strona główna Kolekcje Panele LVT Super Rigid Click

Pobierz instrukcje montażu

Kolekcja Spirit XL to wyjątkowo długie i trwałe panele winylowe o naturalnym wyglądzie i strukturze prawdziwego drewna. Unikalna technologia wykonania paneli LVT Super Rigid Click odpowiada za wyjątkowo solidną konstrukcję. Panele są odporne na uszkodzenia, przeznaczone na ogrzewanie podłogowe i w 100% wodoodporne. 

PANELE LVT SUPER RIGID CLICK – PRAKTYCZNIE NAJLEPSZE 

Perfekcyjnie dopracowany wygląd prawdziwego drewna, wykończony z dbałością o każdy detal. Panele są w 100% wodoodporne, dlatego idealnie sprawdzą się w kuchniach i łazienkach.

Podłogi LVT z kolekcji Spirit XL są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia, więc bez przeszkód można stosować je w biurach, recepcjach i innych powierzchniach o dużym natężeniu ruchu. Mogą być stosowane na ogrzewanie podłogowe i są bezpieczne dla środowiska.  

W kolekcji Spirit XL dostępnych jest 8 wzorów, które na wyjątkowo długich panelach wyglądają niezwykle stylowo i elegancko nadając pomieszczeniom prestiżu. Panele LVT Super Rigid Click z kolekcji Spirit XL występują w dwóch opcjach montażu: na zamek (SPIRIT XL 55 CLICK COMFORT) oraz klejone (SPIRIT XL 55 GLUEDOWN).  

Ekstremalnie długie deski w kolekcji Spirit XL to niekończące się możliwości zastosowania dla tych, którzy oczekują WIĘCEJ – przestrzeni i radości z korzystania bez ograniczeń. 

  • jeszcze dłuższe 
  • jeszcze trwalsze 
  • jeszcze bardziej odporne na odkształcenia 
  • jeszcze bardziej stabilne przy wysokich temperaturach 

 

Gdzie kupić?

Sprawdź, gdzie w Twojej okolicy znajduje się najbliższy salon, w którym zakupisz panele laminowane Alloc.

Więcej