Kolekcja Home Plus

Strona główna Kolekcje Kolekcja Home Plus

Kolekcja Home Plus została stworzona z myślą o tych, którzy uważają, że ich wnętrza to coś więcej niż tylko cztery ściany. To propozycja dla tych, którzy cenią komfort i praktyczne rozwiązania. W swoich wnętrzach chcą odnajdywać spokój, ale również budować bezpieczny azyl dla całej swojej rodziny.

Niezawodne właściwości paneli Home Plus

Kolekcja paneli laminowanych Home Plus cechuje się stosunkowo długim panelem o wymiarach 1288mm x 190mm i grubości 8mm, wyposażonym w dodatkowy, zintegrowany cichy system, który redukuje hałas w zakresie 19 decybeli i sprawi, że ​​jeszcze bardziej docenisz komfort, jaki daje ta podłoga. Panele posiadają specjalnie stylizowaną strukturę w taki sposób, aby imitowała naturalne drewno.

Dziecinnie prosty montaż paneli

Zastosowany tu system 5G zapewnia montaż bezklejowy i bez użycia narzędzi. To bardzo szybkie i łatwe łączenie, które polega na wkładaniu desek w profil zamka i opuszczaniu ich w dół – „klik” i gotowe.

Panele Alloc Home Plus posiadają 100 lat gwarancji domowej i 5 lat gwarancji komercyjnej. Niezawodne w codziennym użytkowaniu idealnie sprawdzą się w domowym salonie, pokoju dziecięcym czy sypialni, ale ta podłoga sprawdzi się także w biurze czy powierzchni komercyjnej.

Gdzie kupić?

Sprawdź, gdzie w Twojej okolicy znajduje się najbliższy salon, w którym zakupisz panele laminowane Alloc.

Więcej