Kolekcja Chateau

Strona główna Kolekcje Kolekcja Chateau

Podłogi Chateau są wykonane z subtelnością i niebywałą precyzją. Szykowne, luksusowe, eleganckie, a zarazem modne i nowoczesne. Przyciągają wzrok i podnoszą standard wnętrza, czyniąc je imponującym i majestatycznym. To ukłon w stronę tradycji, który pozwala na ułożenie klasycznego, ponadczasowego wzoru jodełki przy użyciu paneli laminowanych. Poczuj się po królewsku w swoim domu z kolekcją Chateau.

Podłoga, która Cię nie ogranicza

Ta kolekcja to coś więcej niż ekstremalnie piękne podłogi laminowane. To gwarancja zadowolenia przez długie lata. Panele Chateau mają wygląd naturalnego drewna, są proste w montażu, odporne na zarysowania i łatwe w utrzymaniu. 100-letnia gwarancja w użytku domowym jest najlepszym potwierdzeniem dla jakości paneli Alloc.

Królewska podłoga dla kreatywnych

Podłogi Chateau uruchomią Twoją wyobraźnię. Baw się wzorem, aby uzyskać wyjątkową kompozycję. Panele można ułożyć we wzór jodełki lub mozaiki. Do wyboru dekory zachwycające naturalną barwą i strukturą drewna: Dąb Charme Naturalny i Dąb Texas Naturalny.

Odnajdzie się w każdym pomieszczeniu

Wymiary 504x84x12mm, zamek ChateauLOC, 4 stronna fuga, klasa ścieralności, która pozwala na zastosowanie w butikach, biurach, poczekalniach i doskonała do domów – przedpokoi, kuchni czy salonów.

Gdzie kupić?

Sprawdź, gdzie w Twojej okolicy znajduje się najbliższy salon, w którym zakupisz panele laminowane Alloc.

Więcej