Strona główna Aktualności Podłogi Alloc z myślą o każdym wnętrzu

Podłogi Alloc z myślą o każdym wnętrzu

Podłogi Alloc, oddające charakter prawdziwego drewna, a przy tym mniej wymagające przy pielęgnacji, sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. To one nadadzą klimatu w salonie i będą doskonale prezentować się w sypialni. A jeśli szukasz podłogi do pokoju swojej pociechy, także będą strzałem w dziesiątkę. Niestraszny im tupot małych stóp i kontakt z licznymi zabawkami. Zobacz, jak nasze panele z kolekcji Grand Avenue mogą prezentować się w Twoim domu.

Sypialnia z niepowtarzalnym klimatem

To pomieszczenie powinno spełniać Twoje oczekiwania – to tu się relaksujesz i oddajesz w stan błogiego snu. Dlatego dobrze dobrana podłoga sprawi, że wnętrze nabierze niepowtarzalnego klimatu.

Projekt sypialni autorstwa Marty Koniczuk to uczta dla zmysłów. Kluczowym założeniem było stworzenie sypialni o zróżnicowanym charakterze, opartej o malarskie użycie koloru, faktur oraz detali. Otwór drzwiowy do sypialni w tym celu powiększono do samego sufitu i wprowadzono szklane drzwi. Osią sypialni jest orzechowa, matowa podłoga Grand Avenue Broadway, uzupełniona zgaszonymi tonami zieleni. Piękne, wygodne łóżko, wykończone skórą w odcieniu kości słoniowej, to najwyższej klasy włoskie wzornictwo. W sypialni zaprojektowano rozsuwane drzwi, otwierające się na główną łazienkę.

Salon sercem każdego domu

Salon to serce każdego domu. To w tym miejscu spędzamy wspólnie czas z rodziną, relaksujemy się i doceniamy każda minutę. Tym bardziej warto, żebyśmy czuli się w nim swobodnie.

Projekt salonu autorstwa Małgorzaty Liebhart emanuje żywą kolorystyką. Założeniem było stworzenie nietypowej przestrzeni, która byłaby ciekawa i artystyczna, a w finalnej realizacji nie wymagała dużych nakładów finansowych. Podłoga Champs Elysees nie została przykryta dywanem, ponieważ sama w sobie stanowi ocieplenie przestrzeni. Całość jest spójna, utrzymana w większości w fakturach drewnianych, bielach i szarościach, a dodatkiem jest kolor żółty, który stanowi scenografię tego pomieszczenia. Elementem dekoracyjnym jest duża ilość roślin, która współgra z kolorem żółtym.

Pokój dziecięcy z myślą o małych odkrywcach

Pokój dziecięcy powinien być dostosowany do wieku dziecka. Im bardziej będzie wpasowywał się w gusta małych odkrywców, tym większa szansa, że będą chcieli w nim spędzać dużo czasu. A to nam daje salon tylko dla siebie…

Projekt autorstwa Beaty Woźniak został zaprojektowany z myślą o 5-letnich chłopcach. Na podłodze zastosowane zostały panele w jasnym kolorze Grand Avenue La Rambla, które stanowią neutralne tło dla kolorowych zabawek i drewnianych mebli. Leśny klimat pokoju buduje tapeta ze zwierzętami. Dodatkowo wykorzystanie gałęzi z lasu jako wiszącego drążka dodaje namiastkę natury wewnątrz pokoju. Całość ożywiają zielone oraz pomarańczowe dodatki.

Podłogi Alloc dają mnóstwo możliwości aranżacji i zależnie od Twoich potrzeb dopasują się do danego wnętrza, nadając mu niepowtarzalnego klimatu. Zobacz wszystkie nasze kolekcje paneli.

 

Gdzie kupić?

Sprawdź, gdzie w Twojej okolicy znajduje się najbliższy salon, w którym zakupisz panele laminowane Alloc.

Więcej