Strona główna Aktualności Aranżator Wnętrz już dostępny!

Aranżator Wnętrz już dostępny!

Zastanawiasz się, jak będą wyglądać panele podłogowe Alloc w Twojej sypialni? Już nie musisz o tym myśleć, możesz to zobaczyć! Aranżator Wnętrz pokaże Ci wszystkie możliwości zaaranżowania danej przestrzeni. A wszystko po to, żebyś ostatecznie mógł wybrać najlepsze panele podłogowe do swojego wnętrza.

Wzory podłóg ALLOC zostały zintegrowane z wizualizatorem, co oznacza, że każda osoba odwiedzająca naszą stronę internetową będzie miała możliwość wizualizacji danego produktu już za jednym kliknięciem.

Jak działa Aranżator Wnętrz?

Aranżator Wnętrz to wizualizator podłóg, oparty na technologii AR. Nie ma potrzeby logowania, aby z niego skorzystać. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i zobaczyć, jak będzie się prezentować podłoga Alloc w danym pomieszczeniu. W wizualizatorze, po wyborze zdjęcia, zobaczysz wybraną podłogę w dostępnym ułożeniu z możliwością zmiany kierunku ułożenia podłogi.

Jakie korzyści daje Ci to narzędzie?

Dzięki otrzymaniu możliwości dodania własnych zdjęć lub użycia gotowych już renderów, możesz zobaczyć, jak produkt prezentuje się w danej przestrzeni jeszcze przed zakupem. Sztuczna Inteligencja pozwala na rozpoznanie podłogi i odróżnienie jej od reszty elementów, znajdujących się na zdjęciu i automatycznie dopasowuje wybrany produkt do obrazu. Aranżator Wnętrz zdecydowanie pomoże Ci jak najlepiej dopasować panele podłogowe Alloc do Twoich upodobań.

Gdzie znajdę Aranżator Wnętrz?

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości, jakie daje to narzędzie, wystarczy wejść na dedykowaną stronę internetową. Następnie zdecyduj, które zdjęcia chcesz wgrać i jaki wzór podłogi Cię interesuje. Dodatkowo możesz skorzystać z gotowych propozycji wnętrz, dostępnych w Aranżatorze.


Gdzie kupić?

Sprawdź, gdzie w Twojej okolicy znajduje się najbliższy salon, w którym zakupisz panele laminowane Alloc.

Więcej